(+48) 601 555 918 biuro@blyskotliwi.pl

Oferujemy zabiegi dezynfekcji na terenie Warszawy i okolic. W przypadku większych powierzchni dojedziemy wszędzie na terenie województwa mazowieckiego. 

 

Skuteczne usuwanie wirusów, grzybów, bakterii, alergenów. Zadzwoń!

 

✅ Ozonowanie
Zamgławianie

✅ Przywracanie pomieszczeniom dawnej czystości i nieskazitelności. Zwykłe środki chemiczne i domowe metody nie zapewniają całkowitej skuteczności.
✅  Sprawdź dostępne terminy już teraz!

 

 

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom

Często bakterie i wirusy mogą wywołać groźne choroby i nieprzyjemne konsekwencje.

Dezynfekcję przeprowadzamy za pomocą zamgławiarki, poprzez ozonowanie lub standardowo środkami dezynfekującymi.

Dezynfekcja

Dezynfekcja jest skutecznę metodą ochrony ludzi i zwierząt przed szkodliwym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów i bakterii. Zabezpieczamy pomieszczenia pod względem wirusobójczym, bakteriobójczym oraz grzybobójczym.

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg bardzo skutecznym.

Przeprowadzone po zabiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe), potwierdzają celowość zastosowania naszych urządzeń w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. „Sucha mgła” (średnia wielkość kropli około 10 μm, max. 50 μm) – czyli sposób rozpylenia preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

Ozonowanie

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników plesni i grzybów.

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie w którym przebywasz ale pozwoli Ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie.

Ozonowanie powietrza, obok ozonowania wody, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Zalety ozonu jako silnego utleniacza szeroko wykorzystuje branża motoryzacyjna. Ozonator umożliwia odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i dezynfekcję całego wnętrza samochodu. Ozonowanie staje się również coraz bardziej powszechne w różnych dziedzinach naszego życia.

DLACZEGO MY?

 1. Zaufaj firmie rodzinnej, która się rozwija.
 2. Posiadamy certyfikat ukończenia szkolenia dotyczącego wykonywania usług profesjonalnej dezynfekcji oraz ozonowania.
 3. Jesteśmy członekiem Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających www.psfs.com.pl
Polskie stowarzyszenie firm sprzątających

Jakie jest konkretne zastosowanie?

Dezynfekcja i ozonowanie powietrza – pomieszczeń:

 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • usuwanie bakterii
 • bakterii, drobnoustrojów chorobotwórczych,
 • usuwanie wirusów,
 • usuwanie pleśni, grzybów,
 • usuwanie alergenów, roztoczy.
Zalecane stosowanie: biura, szkoły, przedszkola, żłobki, domy, mieszkania, siłownie, restauracje, lokale usługowe.

Dezynfekcji i ozonowanie pojazdów od 50 zł

 • ozonowanie i dezynfekcja klimatyzacji samochodowej (za pomocą ozonatora usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji),
 • dezynfekcja wnętrza,
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów, po zalaniach.
Zalecane zastosowanie do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, autokarów, autobusów.

Zadzwoń i sprawdź wolne terminy!

601 555 918

Lub napisz! Czekamy na Twoją wiadomość!

10 + 6 =