(+48) 601 555 918 biuro@blyskotliwi.pl

Mycie okien i witryn

Usługa ta obejmuje mycie okien i przeszkleń, szyb wystawowych, witryn sklepowych oraz wszelkiego rodzaju innych przeszkleń zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach i rezydencjach, jak też w biurach, firmach, przedsiębiorstwach, urzędach, sklepach.

Profesjonalna chemia oraz akcesoria, w które wyposażone są nasze ekipy, pozwalają na mycie okien i czyszczenie szklanych powierzchni bez pozostawiania smug czy zacieków na framugach okien. Pad z mikrofibry oraz środki czyszczące w skoncentrowanej formie zapewniają najlepsze rezultaty czyszczenia.

Dlaczego mycie okien jest tak istotne dla Twojego obiektu? Dlatego, że czyste okna wpuszczają więcej światła do pomieszczeń, a to wpływa bardzo pozytywnie na nasz nastrój i produktywność. Dodatkowo zapewne wiesz, że ludzie oceniają firmę już na zewnątrz budynku. Jeśli Twój budynek jest zniszczony, zaniedbany lub po prostu wygląda na brudny, ludzie będą zakładać, że wnętrze jest podobne. Brudne okna nadają biurom wyjątkowo nieprzyjemny wygląd, bez względu na to jaki jest poziom czystości w środku i jak piękny jest wystrój wnętrz. A jeśli nie możesz zająć się swoim budynkiem, ludzie myślą, że prawdopodobnie nie możesz zająć się resztą firmy. To niefortunny, być może niesprawiedliwy osąd, ale niestety prawdziwy.

Polecamy nasz wpis na blogu 2 powody, dla których powinieneś dbać o czystość okien!

Dodatkowo wykonujemy usługę mycie okien i witryn trudno dostępnych np. z wykorzystaniem podnośnika. Współpracujemy także od lat z firmą wykonującą usługi alpinistyczne. Jeżeli jesteś zainteresowany taką usługę skontaktuj się z nami. Wykonamy darmową wycenę. KONTAKT 🙂

Okno jednoskrzydłowe – 20,00 zł

Okno dwuskrzydłowe – 35,00 zł

Okno balkonowe dwuskrzydłowe – 45,00 zł

Witryna 3x3 – 50,00 zł

 

Ostateczna cena zależy od ilości okien i stanu ich zabrudzenia. Okna po remoncie i budowie wyceniamy indywidualnie.

❗️Uwaga – minimalny koszt zamówienia wynosi 100,00 zł.

 

Zadzwoń i sprawdź wolne terminy!

601 555 918

Lub napisz! Czekamy na Twoją wiadomość!

11 + 3 =