(+48) 601 555 918 biuro@blyskotliwi.pl

Nie potrzebujesz nas na co dzień?
Rozumiemy. I nie gniewamy się 🙂
Zdarzają się jednak nieprzewidziane sytuacje,
których tak łatwo nie zamieciesz pod dywan.

  W takich przypadkach też możesz liczyć na Błyskotliwych.
  Zadzwoń, kiedy będziesz w potrzebie
  i przygotuj się na akcję „Przywracamy Błysk„

  Co to takiego?

  To jednorazowa usługa sprzątania biura, mycia okien czy prania wykładzin.
  Wynikająca po prostu z Twojej czystej potrzeby.

  Akcja #przywracamybłysk
  Jeden telefon i posprzątane.

  Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

  PRANIE DYWANU

  Pranie dywanu wykonujemy metodą na mokro – ekstrakcyjną. Jest to dogłębna metoda czyszczenia. Środek piorący nanoszony na powierzchnię wykładziny najpierw w formie prespray’a, a następnie podczas prania zasadniczego rozpuszcza się wiążąc brud. Następnie brud jest odsysany za pomocą ekstraktora. Urządzenie odsysa ok 80% wody, dlatego prana powierzchnia przez jakiś czas pozostaje wilgotna. 

  PRANIE SOFY

  Profesjonalne pranie sofy pozwala dłużej zachować jej oryginalny wygląd. Pranie wykonujemy metodą ekstrakcyjną. . Standardowy środek, który stosujemy jest w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie zawiera środków wybielających.Usuwamy plamy po kawie, winie, warzywach i owocach, psich odchodach, flamastrach, farbach itp. Po wypraniu sofa nabiera dawnych kolorów, jest odświeżona i pięknie pachnie.

  PRANIE WYKŁADZIN

  Odpowiednio wykonana usługa prania wykładzin może na nowo przywrócić dawne kolory i czystość pranym powierzchniom pozostawiając na długo zapach świeżości. Pranie wykładzin wykonujemy metodą na mokro – ekstrakcyjną. Jest do dogłębna metoda czyszczenia pozwalająca podnieść runo wykładziny, nanieść środki piorące, a następniego wyciągnąć za pomocą ekstraktora. Posiadamy odpowiednie środki do usuwania trudnych plam. 

  CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

  Czyszczenie kostki brukowej wykonujemy przy użyciu urządzeń wysokociśnieniowych oraz szorowarek. W efekcie czyszczona powierzchnia odzyskuje nie tylko czystość ale również wyrazisty kolor. Stosowane przez nas środki usuwają mech i porosty, błoto, sadzę, olej silnikowy, tłuszcz, naloty atmosferyczne. 

  CZYSZCZENIE

  TARASU

  Zajmujemy się czyszczeniem tarasów drewnianych, kostki brukowej, płyt chodnikowych i z gresu. Do czyszczenia tarasów wykorzystujemy urządzenia wysokociśnieniowe oraz odpowiednie szorowarki. W efekcie czyszczona powierzchnia odzyskuje nie tylko czystość ale również wyrazisty kolor.

  MYCIE OKIEN I WITRYN

  Usługa ta obejmuje mycie okien i przeszkleń, szyb wystawowych, witryn sklepowych oraz wszelkiego rodzaju innych przeszkleń zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach i rezydencjach, jak też w biurach, firmach, przedsiębiorstwach, urzędach, sklepach. Dodatkowo wykonujemy usługę mycie okien i witryn trudno dostępnych np. z wykorzystaniem podnośnika. 

  JEDNORAZOWE SPRZĄTANIE BIURA + MYCIE OKIEN

  Jeżeli na codzień sam radzisz sobie z utrzymaniem porządku w biurze, a usługi sprzątania potrzebujesz w wyjątkowych sytuacjach, na zlecenie – usługa jednorazowego sprzątania biura wraz z myciem okien jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

   

  SPRZĄTANIE PO REMONCIE I PO BUDOWIE

  Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie, po budowie oraz w trakcie realizacji nowych obiektów. Sprzątamy gruntownie przed odbiorem pod klucz budynków użyteczności publicznej, biur, osiedli, sklepów, salonów SPA. Jesteśmy idealnym partnerem dla firm budowlanych oraz firm prze-prowadzących remonty.

  DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

  Zajmujemy się doczyszczaniem i maszynowym czyszczeniem podłóg w biurach, szkołach, magazynach, halach produkcyjnych, klatkach schodowych, garażach.