Zabiegi dezynfekcji - walka z koronawirus COVID-19 Warszawa

Skuteczne usuwanie wirusów, grzybów, bakterii, alergenów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodziny i pracowników!

METODY DEZYNFEKCJI

TRADYCYJNA

Polega na ręcznym przecieraniu atestowanymi środkami wszystkich powierzchni, które mogą być dotykane - klamki, drzwi, biurka, całe łazienki oraz kuchnie.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja przeprowadzana za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń.

OZONOWANIE

Główny Inspektorat Sanitarny akceptuje dezynfekowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu, w uzasadnionych przypadkach np. kiedy w pomieszczeniu przebywała osoba z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19, dlatego, że jest to metoda doraźna.

OZONOWANIE MIESZKANIA WARSZAWA

Ozonowanie mieszkania w Warszawie to sposób przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym i wirusobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozon niszczy zarazki zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co  zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy  systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, placówki handlowe i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia: szpitale, sale chorych, przychodnie, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, korytarze, co zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Ozonowanie mieszkania (Warszawa) jest skuteczną metodą walki z wirusami osłonkowymi, do których należą koronawirus. Ozon rozbija cząsteczki lipidowe w miejscu ich podwójnych lub potrójnych wiązań, niszcząc w ten sposób osłonkę lipidową, która jest im potrzebna do kolejnej infekcji.

Usługę ozonowania pomieszczeń w Warszawie wykonujemy, korzystając z profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że cała przestrzeń, której dezynfekcję zlecisz, będzie pozbawiona wirusów i szkodliwych bakterii oraz drobnoustrojów. Ponadto nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają im realizować zadania związane z dezynfekcją szybko i skutecznie, dzięki temu nie będziesz musiał czekać zbyt długo na możliwość ponownego wykorzystania danego pomieszczenia.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępne zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg bardzo skutecznym. 

Przeprowadzone po zbiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe) potwierdzają celowość zastosowania naszych urządzeń w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. „Sucha mgła” (średnia wielkość około 10µm, max 50µm) – czyli sposób rozpylania preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

DLACZEGO MY?

SZKOLENIA

Mamy rękę na pulsie! Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach. Uczymy się, poznajemy nowe techniki i możliwości. Rozwijamy się dla Was!

PSFS (3)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ FIRM SPRZĄTAJĄCYCH

Jako Członek PSFS, chcemy mieć udział w zmianie wizerunku i postrzegania naszej branży, poszerzaniu wiedzy z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości, integracji branży, zwalczaniu szarej strefy, współpracą z organizacjami powiązanymi z branżą czystości w Polsce i na całym świecie. Sprawdź co jeszcze robimy! – www.psfs.com.pl

błyskotliwi

POLISA OC

Posiadamy aktualną Polisę OC. Dbamy o Twoje Bezpieczeństwo oraz Bezpieczeństwo Twojego mienia.

GDZIE MOŻEMY ZASTOSOWAĆ POWYŻSZE ROZWIĄZANIA?

CENNIK USŁUG DLA POMIESZCZEŃ DO 500m2

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena ozonowania mieszkania w Warszawie. Na to pytanie nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to, ile będzie taka usługa kosztować, zależy od kilku czynników. Podstawową zmienną, która ma znaczący wpływ na ostateczną cenę ozonowania pomieszczeń w Warszawie, jest oczywiście ich metraż. W olbrzymim skrócie – im więcej metrów kwadratowych chcemy zdezynfekować, tym więcej przyjdzie nam za to zapłacić.

W przypadku ozonowania mieszkań w Warszawie – cena jest zależna także od tego, czy posiadamy w domu rośliny i sprzęt, które chcemy zabezpieczyć na czas wykonywania usługi (sam sprzęt także zostanie zdezynfekowany, jednak z wykorzystaniem metody tradycyjnej). Jeżeli zależy Ci na czasie, to możesz zamówić usługę od ręki (wraz z realizacją tego samego dnia), za dodatkową opłatą.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi profesjonalnymi usługami, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, który znajduje się poniżej, a następnie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt usługi zależy od powierzchni, ilości pomieszczeń, wysokości pomieszczeń, terminu wykonania usługi. Najlepsza firma oferująca ozonowanie pomieszczeń w Warszawie serdecznie zaprasza do współpracy!

STANDARD

NAJTANIEJ!
3 zł/m2
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • DOJAZD 19 ZŁ Warszawa i okolice
TANIO

PREMIUM

TO SIĘ OPŁACA!
5 zł/m2
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • ZABEZPIECZENIE SPRZĘTU - SPRZĘT JEST DODATKOWO DEZYNFEKOWANY METODĄ TRADYCYJNĄ
 • DOJAZD W CENIE Warszawa i okolice
Popularne

EKSPRES

JESZCZE DZIŚ!
7 zł/m2
 • DOJAZD W CENIE Warszawa i okolice
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • ZABEZPIECZENIE SPRZĘTU - SPRZĘT JEST DODATKOWO DEZYNFEKOWANY METODĄ TRADYCYJNĄ
 • USŁUGA WYKONANA TEGO SAMEGO DNIA!

Potrzebujesz dezynfekcji dla większej powierzchni?

Jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie pomieszczeń biurowych do 2000m2 w ciągu jednej nocy!

Potrzebujesz dezynfekcji dla większej powierzchni?

Jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie pomieszczeń biurowych do 2000m2 w ciągu jednej nocy!

KONTAKT

kontakt@blyskotliwi.pl

+48 601 555 918

Formularz kontaktowy

pon – sob 8.00-21.00

FORMULARZ
KONTAKTOWY

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 24h!

Jeżeli podasz nam swój adres, przyspieszy to rezerwację pierwszego wolnego terminu.