Zabiegi dezynfekcji - walka z koronawirus COVID-19 Warszawa

Skuteczne usuwanie wirusów, grzybów, bakterii, alergenów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodziny i pracowników!

METODY DEZYNFEKCJI

TRADYCYJNA

Polega na ręcznym przecieraniu atestowanymi środkami wszystkich powierzchni, które mogą być dotykane - klamki, drzwi, biurka, całe łazienki oraz kuchnie.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja przeprowadzana za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń.

OZONOWANIE

Główny Inspektorat Sanitarny akceptuje dezynfekowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu, w uzasadnionych przypadkach np. kiedy w pomieszczeniu przebywała osoba z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19, dlatego, że jest to metoda doraźna.

OZONOWANIE

Ozonowanie to sposób przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym i wirusobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozon niszczy zarazki zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co  zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy  systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, placówki handlowe i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia: szpitale, sale chorych, przychodnie, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, korytarze, co zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Ozonowanie jest skuteczną metodą walki z wirusami osłonkowymi, do których należą koronawirus. Ozon rozbija cząsteczki lipidowe w miejscu ich podwójnych lub potrójnych wiązań, niszcząc w ten sposób osłonkę lipidową, która jest im potrzebna do kolejnej infekcji.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępne zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg bardzo skutecznym. 

Przeprowadzone po zbiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe) potwierdzają celowość zastosowania naszych urządzeń w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. „Sucha mgła” (średnia wielkość około 10µm, max 50µm) – czyli sposób rozpylania preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

DLACZEGO MY?

SZKOLENIA

Mamy rękę na pulsie! Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach. Uczymy się, poznajemy nowe techniki i możliwości. Rozwijamy się dla Was!

PSFS (3)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ FIRM SPRZĄTAJĄCYCH

Jako Członek PSFS, chcemy mieć udział w zmianie wizerunku i postrzegania naszej branży, poszerzaniu wiedzy z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości, integracji branży, zwalczaniu szarej strefy, współpracą z organizacjami powiązanymi z branżą czystości w Polsce i na całym świecie. Sprawdź co jeszcze robimy! – www.psfs.com.pl

błyskotliwi

POLISA OC

Posiadamy aktualną Polisę OC. Dbamy o Twoje Bezpieczeństwo oraz Bezpieczeństwo Twojego mienia.

GDZIE MOŻEMY ZASTOSOWAĆ POWYŻSZE ROZWIĄZANIA?

CENNIK USŁUG DLA POMIESZCZEŃ DO 500m2

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt usługi zależy od powierzchni, ilości pomieszczeń, wysokości pomieszczeń, terminu wykonania usługi.

STANDARD

NAJTANIEJ!
3 zł/m2
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • DOJAZD 19 ZŁ Warszawa i okolice
TANIO

PREMIUM

TO SIĘ OPŁACA!
5 zł/m2
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • ZABEZPIECZENIE SPRZĘTU - SPRZĘT JEST DODATKOWO DEZYNFEKOWANY METODĄ TRADYCYJNĄ
 • DOJAZD W CENIE Warszawa i okolice
Popularne

EKSPRES

JESZCZE DZIŚ!
7 zł/m2
 • DOJAZD W CENIE Warszawa i okolice
 • OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
 • PROTOKÓŁ WYKONANEJ USŁUGI
 • ZABEZPIECZENIE KWIATÓW I ROŚLIN
 • ZABEZPIECZENIE SPRZĘTU - SPRZĘT JEST DODATKOWO DEZYNFEKOWANY METODĄ TRADYCYJNĄ
 • USŁUGA WYKONANA TEGO SAMEGO DNIA!

Potrzebujesz dezynfekcji dla większej powierzchni?

Jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie pomieszczeń biurowych do 2000m2 w ciągu jednej nocy!

Potrzebujesz dezynfekcji dla większej powierzchni?

Jesteśmy w stanie wykonać ozonowanie pomieszczeń biurowych do 2000m2 w ciągu jednej nocy!

KONTAKT

kontakt@blyskotliwi.pl

+48 601 555 918

Formularz kontaktowy

pon – sob 8.00-21.00

FORMULARZ
KONTAKTOWY

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 24h!

Jeżeli podasz nam swój adres, przyspieszy to rezerwację pierwszego wolnego terminu.