fbpx

Ozonowanie mieszkań, biur, pokoi hotelowych,

Skuteczne usuwanie wirusów, grzybów, bakterii, alergenów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodziny i pracowników!

Przykładowe Zastosowanie Ozonu

usuwanie przykrych zapachów

Ozon jako silny utleniacz ma największe zastosowanie w zabiegach dezodoryzacji, gdyż zmienia właściwości najróżniejszych związków organicznych decydujących o przykrych zapachach. Nie maskuje źródła odoru, ale go trwale usuwa. Dezodoryzację ozonem można przeprowadzić w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach użytku publicznego: w hotelach, teatrach, kinach, restauracjach, biurach, szpitalach i w innych budynkach inwentarskich w celu usunięcia przykrych lub obcych zapachów.

dezynfekcja

Ozon niszczy bakterie, pierwotniaki, grzyby i wirusy. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). Główny Inspektorat Sanitarny akceptuje dezynfekowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu, w uzasadnionych przypadkach np. kiedy w pomieszczeniu przebywała osoba z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19, dlatego, że jest to metoda doraźna. Odświeżanie klimatyzacji ozonem powoduje jednocześnie jej dezynfekcję.

usuwanie pleśni

Po powodzi lub zalaniu mieszkań ozon niszczy rozwijające się w wilgotnych pomieszczeniach pleśnie. Zabieg z użyciem silnego utleniacza służy też do odgrzybiania starych i zaniedbanych mieszkań czy domów, w których brak wentylacji i wysoka wilgotność przyczyniły się do nadmiernego rozwoju w nich pleśni.

Usuwanie alergenów i roztoczy

Ozon skutecznie niszczy roztocza kurzu domowego, także ogranicza ich rozwój. Ponad 300.000 osób w naszym kraju jest uczulonych na kurz domowy. Nie mogą przebywać w pomieszczeniach zakurzonych, nie mogą sprzątać. Uczulenie u nich wywołują alergeny znajdujące się w odchodach roztoczy kurzu domowego na drobnych cząstkach kurzu. Ozon je skutecznie niszczy, a także ogranicza rozwój roztoczy kurzu domowego.

Zadzwoń po darmową wycenę

+48 601 555 918

OZONOWANIE MIESZKANIA WARSZAWA

Ozonowanie mieszkania w Warszawie to sposób przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym i wirusobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozon niszczy zarazki zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co  zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy  systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, placówki handlowe i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia: szpitale, sale chorych, przychodnie, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, korytarze, co zapobiega infekcjom i zakażeniom.

 

Ozonowanie mieszkania (Warszawa) jest skuteczną metodą walki z wirusami osłonkowymi, do których należą koronawirus. Ozon rozbija cząsteczki lipidowe w miejscu ich podwójnych lub potrójnych wiązań, niszcząc w ten sposób osłonkę lipidową, która jest im potrzebna do kolejnej infekcji.

Usługę ozonowania pomieszczeń w Warszawie wykonujemy, korzystając z profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że cała przestrzeń, której dezynfekcję zlecisz, będzie pozbawiona wirusów i szkodliwych bakterii oraz drobnoustrojów. Ponadto nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają im realizować zadania związane z dezynfekcją szybko i skutecznie, dzięki temu nie będziesz musiał czekać zbyt długo na możliwość ponownego wykorzystania danego pomieszczenia.

CENNIK USŁUG ozonowania

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena ozonowania mieszkania w Warszawie. Na to pytanie nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ to, ile będzie taka usługa kosztować, zależy od kilku czynników. Podstawową zmienną, która ma znaczący wpływ na ostateczną cenę ozonowania pomieszczeń w Warszawie, jest oczywiście ich metraż. W olbrzymim skrócie – im więcej metrów kwadratowych chcemy zdezynfekować, tym więcej przyjdzie nam za to zapłacić.

W przypadku ozonowania mieszkań w Warszawie – cena jest zależna także od tego, czy posiadamy w domu rośliny i sprzęt, które chcemy zabezpieczyć na czas wykonywania usługi (sam sprzęt także zostanie zdezynfekowany, jednak z wykorzystaniem metody tradycyjnej). Jeżeli zależy Ci na czasie, to możesz zamówić usługę od ręki (wraz z realizacją tego samego dnia), za dodatkową opłatą.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi profesjonalnymi usługami, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, który znajduje się poniżej, a następnie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Podane ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt usługi zależy od powierzchni, ilości pomieszczeń, wysokości pomieszczeń, terminu wykonania usługi. Najlepsza firma oferująca ozonowanie pomieszczeń w Warszawie serdecznie zaprasza do współpracy!

KONTAKT

kontakt@blyskotliwi.pl

+48 601 555 918

Formularz kontaktowy

pon – sob 8.00-21.00

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas! Odpowiemy w ciągu 24h!