Zabiegi dezynfekcji - walka z koronawirus COVID-19 Warszawa

Skuteczne usuwanie wirusów, grzybów, bakterii, alergenów.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodziny i pracowników!

METODY DEZYNFEKCJI

TRADYCYJNA

Polega na ręcznym przecieraniu atestowanymi środkami wszystkich powierzchni, które mogą być dotykane - klamki, drzwi, biurka, całe łazienki oraz kuchnie.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja przeprowadzana za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń.

OZONOWANIE

Główny Inspektorat Sanitarny akceptuje dezynfekowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu, w uzasadnionych przypadkach np. kiedy w pomieszczeniu przebywała osoba z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19, dlatego, że jest to metoda doraźna.

OZONOWANIE

Ozonowanie to sposób przeprowadzania dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym i wirusobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozon niszczy zarazki zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co  zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy  systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, placówki handlowe i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia: szpitale, sale chorych, przychodnie, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, korytarze, co zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Ozonowanie jest skuteczną metodą walki z wirusami osłonkowymi, do których należą koronawirus. Ozon rozbija cząsteczki lipidowe w miejscu ich podwójnych lub potrójnych wiązań, niszcząc w ten sposób osłonkę lipidową, która jest im potrzebna do kolejnej infekcji.

ZAMGŁAWIANIE

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępne zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg bardzo skutecznym. 

Przeprowadzone po zbiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe) potwierdzają celowość zastosowania naszych urządzeń w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. “Sucha mgła” (średnia wielkość około 10µm, max 50µm) – czyli sposób rozpylania preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

DLACZEGO MY?

SZKOLENIA

Mamy rękę na pulsie! Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach. Uczymy się, poznajemy nowe techniki i możliwości. Rozwijamy się dla Was!

PSFS (3)

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ FIRM SPRZĄTAJĄCYCH

Jako Członek PSFS, chcemy mieć udział w zmianie wizerunku i postrzegania naszej branży, poszerzaniu wiedzy z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości, integracji branży, zwalczaniu szarej strefy, współpracą z organizacjami powiązanymi z branżą czystości w Polsce i na całym świecie. Sprawdź co jeszcze robimy! – www.psfs.com.pl

Business people are exchanging document

POLISA OC

Posiadamy aktualną Polisę OC. Dbamy o Twoje Bezpieczeństwo oraz Bezpieczeństwo Twojego mienia.

GDZIE MOŻEMY ZASTOSOWAĆ POWYŻSZE ROZWIĄZANIA?

KONTAKT

kontakt@blyskotliwi.pl

+48 601 555 918

Formularz kontaktowy

pon – sob 8.00-21.00

FORMULARZ
KONTAKTOWY

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 24h!