(+48) 601 555 918 biuro@blyskotliwi.pl

Czy Twoja wykładzina już nie wygląda tak jak przy zakupie? Usuń plamy i błoto wdeptane w wykładzinę. Zamów - Pranie wykładzin Warszawa

 

Zamów pranie wykładziny jeszcze dziś i ciesz się na nowo jej eleganckim wyglądem

 

✅ Wydajne ekstraktory do usuwania brudu i plam przy użyciu gorącej wody
Doskonałe środki do prania i usuwania trudnych plam
✅  Już od 7 zł za m2
✅  100% zadowolenia klientów i niesamowite rezultaty
✅  Sprawdź dostępne terminy już teraz

Przywróć dawny kolor i czystość swojej wykładzinie dzięki naszej profesjonalnej usłudze

Większość z nas decyduje się na położenie wykładziny w biurze. Są dekoracyjne i dodają ciepła. Dodatkowo wpływają na akustykę biura redukując dźwięki uderzeniowe (odgłosy kroków), dzięki czemu możliwa jest lepsza koncentracja w wybranych strefach. Jednak aby spełniały swoją funkcję należy zadbać o ich czystość. Pranie wykładziny powinno być elementem planu utrzymania obiektu w dobrym stanie. Na przykład przy dużym natężeniu ruchu w biurze, pranie wykładzin powinno odbywać się co 3-4 miesiące.

Niestety ich największą wadą jest podatność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Codziennie osadza się na nich kurz, piasek, błoto, nie wspominając już o plamach po jedzeniu, piciu. Wszystkie te zanieczyszczenia kumulują się, większość z nich utlenia się, pozostawiając wykładzinę twardą i odporną na działanie chemiczne i mechaniczne. Po kilku latach nie widać już piękna i świetności wykładziny którą zakupiliśmy. My możemy przywrócić na nowo kolory i czystość pranym powierzchniom pozostawiając na długo zapach świeżości.

Pranie wykładzin wykonujemy metodą na mokro - ekstrakcyjną. Jest to dogłębna metoda czyszczenia.

Jak zwykle przebiega usługa prania wykładzin

 1. Spotksz się z naszym pracownikiem  w swoim lokalu i pokaż mu obszary, których dotyczy usługa czyszczenia.
 2. Przed rozpoczęciem czyszczenia zmierzymy obszar, aby potwierdzić wycenę.
 3. Następnie pracownicy wyładują sprzęt, zabezpieczą drewniane podłogi, jeśli takie znajdują się wokół wykładziny.
 4. Nas pracownicy odsuną lekkie meble (krzeseł, foteli, szafek podbiurkowych)
 5. Dokładne odkurzenie wykładziny
 6. Wykonają pranie zasadnicze.
 7. Po praniu wykładzina pozostaje przez chwilę wilgotna. Jeżeli zmawiasz usługę z osuszaniem wykładziny, jest ona sucha zaraz po wykonaniu usługi.
 8. Ciesz się efektem WOW!

Najczęściej zadawane pytania

Czy przesuwacie meble?

Przesuwamy tylko lekkie meble, jak krzesła, stoły, na których nie ma żadnych urządzeń elektronicznych, kwiaty.

Ile kosztuje czyszczenie wykładzin?

 • wykładzina domowa - 12 zł/m2
 • wykładzina biurowa - 9 zł/m2
 • powyżej 150 m2 - wycena indywidualna

 

! Przedstawione ceny są orientacyjne. Ostateczny koszt usługi ustalany jest telefonicznie lub na miejscu i zależy od stanu wykładziny.

 

 

 

Jakie plamy jesteście w stanie usunąć?

Posiadamy 10 letnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na szkoleniach i w praktyce. Jeżeli plama jest do usnięcia robimy wszystko co w naszej mocy by ją usunąć. Jesteśmyw stanie usunąć wiele plam np. po kawie, owocach, herbacie, winie, błocie, owocach. Pracujemy na doskonałych środkach piorących. 

Czy można zamówić pranie w nocy lub w weekend?

Tak, oczywiście. Pranie poza godzinami pracy Klienta jest najlepszym rozwiązaniem. Możena zamówić pranie nocą i w soboty. Niedziela jest dla nas dniem wolnym od pracy.

Przykłady wykonanych przez nas usług

Co myślą o nas Klienci

Usługa wykonana dla firmy Komputronik S.A., dawno nie współpracowałem z taką firmą. Naprawdę wszystko bez problemowo, z wykonanej usługi jest bardzo zadowolony. Bardzo szybka realizacja zlecenia. Ekipa sprzątająca bardzo sympatyczna, sama usługi wykonana bardzo szybko! Polecam w 100%, jeszcze będę korzystał z oferty Błyskotliwych! 🙂

Rafał Grodzki

Komputronik S.A.

Od 3 lat korzystamy z usług firmy Błyskotliwi (poprzednia nazwa Breclean). Jesteś bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług. Krótkie terminy realizacji, biuro posprzątane porządnie i szybko. Ekipa sprzątająca bardzo miła. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do jakości wykonanej pracy. Mam jak najlepsze zdanie o firmie. Polecam!

Ela Bugajska

Do tej pory korzystałem z usług firmy Błyskotliwi raz, ale na pewno do nich wrócę. Dywan po upraniu wyglądał jak nowy! Polecam gorąco!

Adam

Zadzwoń i sprawdź wolne terminy!

601 555 918

Lub napisz! Czekamy na Twoją wiadomość!

14 + 6 =