fbpx

Czy usunie Pan wszystkie plamy?

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Czy wiecie o co najczęściej nas pytacie? Czy usuniemy wszystkie plamy z dywanu. Jest to oczywiście zrozumiałe. W końcu oddajecie go do pralni po to, aby wrócił czysty. Niestety nie możemy Wam tego obiecać, bo chcemy być wobec Was uczciwi.

Jeżeli ktoś oferuje wam usuwanie plam w 100%, powinna wam się od razu zapalić czerwona lampka! 

Podchodzcie do takich firm ostrożnie. Nikt nie może Wam zagwarantować usunięcia wszystkim plam w 100%, zanim nie przystąpi do pracy.

My możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko co możliwe aby je usunąć, opierając się na wiedzy, szkoleniach i doświadczeniu.

usunięte plamy po psim moczu

Dobra wiadomość jest taka, że można usunąć większość plam. 😀 Im szybciej zamówisz profesjonalną usługę prania dywanu tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie po niej śladu. 👍

Jednak są plamy których nie da się usunąć. ⚠️Niestety często zdarza się tak, że najpierw próbujemy podjąć samodzielną próbę usunięcia plam chemią domową. W domu nie jesteśmy w stanie „wyciągnąć” tej chemii z pranego materiału. Ona zostaje w nim razem z brudem. Podczas prania środkami profesjonalnymi może dojść do reakcji pomiędzy jednym a drugim środkiem i plama będzie już nie do usunięcia, bądź zmieni kolor, zniszczy włókno..

⛔️ Jeżeli podejmowałeś jakiekolwiek próby usuwania plamy zawsze o tym poinformuj firmę, która będzie wykonywać dla Ciebie usługę. 💡Profesjonalista będzie wiedział jakie postępowanie należy dobrać do tej sytuacji i poinformuje Cię czy będzie możliwe usunięcie plamy.

sprawdź podobne artykuły

Powrót do szkoły i rutyna w sprzątaniu

Mamy juz połowę września. W naszej rodzinie to właśnie wrzesień jest początkiem nowego roku. To w tym momencie robimy podsumowania i plany na kolejny rok. Nie w styczniu. A to za sprawą naszej 4 dzieci :). Trójka z nich jest już w placówkach, także jak się domyślacie układanie naszego planu tygodnia wciąż trwa. Mam nadzieję, że do końca miesiąca już wszystko się wyklaruje. 🙂 Koniec wakacji i początek roku szkolnego to też ustalenie na nowo rutyny każdego dnia. W tym rutyny sprzątania.

czytaj dalej

Czy naprawdę warto zlecić profesjonalne pranie dywanu? 

Odpowiem Wam szczerze. Tak – jeśli tylko Cię na to stać. Jeżeli nie, to rozważałabym czy w ogóle taki dywan kupować.
Ta zasada działa w odniesieniu do każdego innego sprzętu czy wyposażenia Twojego domu.

czytaj dalej

20 miejsc o których większość z nas zapomina podczas wiosennych porządków

Wiosna juz wisi w powietrzu. A tym samym nadchodzi czas wiosennych porządków.
Jest to moja ulubiona pora roku. Wszystko budzi się do życia. Także ja sama ;). Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nie ma lepszej okazji do nadrobienia zaległości jakie nagromadziły się przez zimę we wszystkich zakamarkach domu.
Poniżej przedstawiam Wam listę 20 miejsc, o których wiele z nas zapomina

czytaj dalej