Czy usunie Pan wszystkie plamy?

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kochani!

Czy wiecie o co najczęściej nas pytacie? Czy usuniemy wszystkie plamy z dywanu. Jest to oczywiście zrozumiałe. W końcu oddajecie go do pralni po to, aby wrócił czysty. Niestety nie możemy Wam tego obiecać, bo chcemy być wobec Was uczciwi.

Jeżeli ktoś oferuje wam usuwanie plam w 100%, powinna wam się od razu zapalić czerwona lampka! 

Podchodzcie do takich firm ostrożnie. Nikt nie może Wam zagwarantować usunięcia wszystkim plam w 100%, zanim nie przystąpi do pracy.

✅ My możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko co możliwe aby je usunąć, opierając się na wiedzy, szkoleniach i doświadczeniu.

Dobra wiadomość jest taka, że można usunąć większość plam. 😀 Im szybciej zamówisz profesjonalną usługę prania dywanu tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie po niej śladu. 👍

Jednak są plamy których nie da się usunąć. ⚠️Niestety często zdarza się tak, że najpierw próbujemy podjąć samodzielną próbę usunięcia plam chemią domową. W domu nie jesteśmy w stanie „wyciągnąć” tej chemii z pranego materiału. Ona zostaje w nim razem z brudem. Podczas prania środkami profesjonalnymi może dojść do reakcji pomiędzy jednym a drugim środkiem i plama będzie już nie do usunięcia, bądź zmieni kolor, zniszczy włókno..

⛔️ Jeżeli podejmowałeś jakiekolwiek próby usuwania plamy zawsze o tym poinformuj firmę, która będzie wykonywać dla Ciebie usługę. 💡Profesjonalista będzie wiedział jakie postępowanie należy dobrać do tej sytuacji i poinformuje Cię czy będzie możliwe usunięcie plamy.

Poczytaj pozostałe Posty

dlaczego nie Karcher 5 powodów

Dlaczego nie Karcher? – 5 powodów

Technologia prania odkurzaczem piorącym Karcher była popularna 10 lat temu. Wówczas w Polsce nie było lepszych rozwiązań lub były trudno dostępne. Jednak przez całe 10 lat branża sprzątająca w Polsce

Czytaj dalej »
pranie dywanów pralnia dywanów

Ile kosztuje pranie dywanów?

Na pewno zastanawiasz się czy warto oddać dywan do pralni. Ile to kosztuje? Może lepiej wyprać go samodzielnie? W tym artykule dowiesz się ile zapłacisz za profesjonalne pranie dywanów w

Czytaj dalej »